Запорізька лікарня купує обладнання для боротьби з коронавірусом на 30 мільйонів

Запорізьке КНП “Обласна інфекційна клінічна лікарня” купує у ТОВ “Дельта мед” кисневих концентраторів на 30,6 мільйона гривень.

Про це повідомляється у системі електронних закупівель Prozorro”.

Вказану закупівлю провели без конкурсу, оскільки вона стосується протидії Covid-19. Кабінет Міністрів України у 2020 році ухвалив постанову, за якою дозволив службовцям укладати прямі договори з підрядниками (без конкуренції), якщо йдеться про закупівлі щодо запобігання поширенню коронавірусу.

“Дельта мед” має поставити 827 кисневих концентраторів (модель СР101 1/10л/хв) до кінця червня. Один концентратор обійдеться у 37 тисяч гривень. За такою ж ціною це обладнання купували, наприклад, у Гадячі (Полтавська область) та Генічеську (Херсоньска область), але значно меншою партією – відповідно 1 та 10 штук. 

Кисневі концентратори, зокрема, допомагають боротись з ускладненням коронавірусної хвороби – гіпоксією (кисневим голодуванням, під час якого тканини і органи недостатньо насичуються киснем або кисню достатньо, але він не засвоюється тканинами).

Київське ТОВ “Дельта мед” належить Михайлові Сингаю. Фірма постачає медичне обладнання у різні області України. Загалом отримало 15 підрядів на 105 млн грн.

Читайте також: У Запоріжжі після 5 років суду екоінспектора виправдали у посередництві хабара

Наші новини в TELEGRAM