Запорізька лікарня без конкурсу замовила бізнес-партнеру депутата Онищенка ремонт відділення

КНП «Міська лікарня №7» Запорізької міської ради замовила ТОВ “РСУ-строй” поточний ремонт приміщення відділення інтенсивної терапії та анестезіології. Вартість робіт складе 832 тисячі гривень. 

Про це повідомляється у системі закупівельProzorro”.

Вказану закупівлю провели без конкурсу, оскільки вона стосується протидії Covid-19. Кабінет Міністрів України у 2020 році ухвалив постанову, за якою дозволив службовцям укладати прямі договори з підрядниками (без конкуренції), якщо йдеться про закупівлі щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Переможець має, зокрема, пошпаклювати стіни та стелю, облицювати плиткою стіни та підлогу, замінити двері, вітражі, раковини, унітази, світильники й трубопровід. Усі роботи мають закінчити до 25 червня.

ТОВ “РСУ-строй” належить Ігорю Алексєєву та Олександру Шаповалову, керівник – Віктор Ротару. Раніше “РСУ-строй” вказувало досвідом робіт підряд для ТОВ “ВТК “Квант-плюс”, де співвласником є депутат Запорізької міськради від партії Володимира Буряка “Єднання” – Олександр Онищенко. Онищенко був помічником депутатки Запорізької міськради минулого скликання від ”Опозиційного блоку” – Ніни Гурської. 

Відомо також, що колишнього директора “РСУ-строй” судили за завищення вартості робіт при встановлені спортивного майданчика у дитячому садку і він свою вину визнав. 

Читайте також: Запорізького хірурга посадили під домашній арешт за підозрою в отриманні грошей за безкоштовні операції

Наші новини в TELEGRAM