У Бердянську за 8 мільйонів продають спальний корпус санаторію “Лазурний”

Бердянський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) виставив на продаж майно санаторію “Лазурний”. 

Про це повідомляється у системі електронних торгів арештованим майном (Сетам).

Нерухомість знаходиться у Бердянську на вул. Перлинній, 24 / вул. Котляревського, 12. Зокрема, на аукціон виставляється 12-поверхова будівля, дві прибудови до неї та ґанок. Загальна площа – 4591 кв.м. У назві лоту вказується, що це частина з загального комплексу будівель установи.

Вказані будівлі раніше намагалися продати за ціною 12,6 мільйона гривень та надалі 10,6 мільйона гривень, однак невдало. Наразі майно виставляють на продаж за 8,8 мільйона гривень. 

Новий аукціон мають почати 8 липня, учасник має внести гарантійний внесок в розмірі 440 тисяч гривень, мінімальний крок аукціону – 88 тисяч гривень. Поки зареєструвався лише один охочий брати участь в аукціоні.

За інформацією ЗМІ, вказаний корпус вже багато років не працює. У будівлі немає опалення і відключено електрику. Наприкінці 2020 року там сталася пожежа. Корпус входив до складу санаторію “Лазурний”, який, зокрема, лікував захворювання органів кровообігу, дихання, травлення, статевої системи.

Санаторій “Лазурний” належить ПАТ “Приазовкурорт”, водночас останнє заснували профспілки. В описі до аукціону вказується, що виставлені на продаж будівлі арештував у жовтні 2020 року Бердянський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Дніпро). Вочевидь, через борги.

Раніше нерухомість за цією адресою виставляло на продаж саме ПАТ “Приазовкурорт”. Йшлося про комплекс будівель, який складався з:

– трьох спальних корпусів (два з них двоповерхові, один – 12-поверховий, 1989 року), 

– будівлі регенерації грязі (1977 рік),

– будівлі водолікувальниці (триповерхова, 1979 рік ), 

– будівлі лікувально-діагностичного відділення (шестиповерхова, рік вводу в експлуатацію – 1977), 

– будівлі грязелікувальниці (триповерхова, рік вводу в експлуатацію – 1978), 

– альтанки (рік вводу в експлуатацію – 1996), 

– будівлі (бази ПМТО, рік вводу в експлуатацію – 1982),

– складських приміщень (рік вводу в експлуатацію – 1986).

У 2020 році цей комплекс оцінювали у 51 мільйон гривень, але продати не змогли.

Читайте також: Що планують зробити на Хортиці і хто отримає на це гроші

Наші новини в TELEGRAM