У Запоріжжі після спроби переформатувати владу вчергове переносять сесію міськради

На вимогу депутатів від п`яти фракцій засідання шостої сесії Запорізької міської ради переносять  – з 10 червня на 11. 

Про це повідомляється на сайті міськради.

Вчора депутати фракцій «Слуга народу», «ОПЗЖ», «Європейська солідарність», «Нова політика» та «Партія Шарія» підписали листа з проханням до міського голови перенести пленарне засідання, зокрема, для “всебічного вивчення проєктів рішень, підготовки правок та виступів депутатів”.

Володимир Буряк своїм розпорядженням вказане прохання підтримав. Пленарне засідання має відбутися 11 червня об 11:00.

Попереднє пленарне засідання, яке проходило 26 травня, перервали на невизначений термін після того, як депутати п`ятьох фракцій захотіли переформатувати депутатські комісії, а потім і розпустити виконавчий комітет. Володимир Буряк відмовився вносити на розгляд обидва питання, оскільки вони начебто не пройшли необхідні бюрократичні процедури. Опісля п’ять фракцій запропонували оголосити перерву для консультацій на невизначений час, що і підтримали на сесії.

Раніше, у квітні, депутати Запорізької міськради частково змінювали заступників міського голови та виконавчий комітет, про що ми детальніше писали за цим посиланням.

У міськраді загалом утворено шість фракцій. Одна з них складається з депутатів партії “Володимира Буряка “Єднання”, яка отримала найкращий результат на виборах – 16 депутатських мандатів з 64. Усі описані перелаштування у міськраді зводяться до перерозподілу влади від групи Володимира Буряка до представників інших політичних сил.

Читайте також: У Запоріжжі суд відправив під домашній арешт інспектора патрульної поліції, який вимагав хабар

Наші новини в TELEGRAM