У Заводському районі замовляють своєму “улюбленцю” кронування дерев за 1,5 мільйона

Районна адміністарція Запорізької міськраді у Заводському районі планує замовити ФОП Борисенко Ігор Анатолійович кронування дерев – за 1,49 мільйона гривень.

 Про це повідомляється у системі електронних закупівель Prozorro”. 

Переможець має протягом цього року кронувати 480 дерев. Під кронування підпадають дерева до 35 метрів. Зокрема, мають обрізати сухі та аварійно-небезпечні гілки, гілки близькі до будівель та ліній електропередач, занадто високі гілки, які зменшують стійкість дерева до вітрових навантажень, тощо. Після робіт виконавець має протягом трьох днів вивезти деревину, листя,тирсу.

На тендері відхилили дві дешевші за ФОП Борисенко Ігор Анатолійович пропозиції –  від ТОВ “Топ “Профіт” (дешевше на 53,6 тис. грн) та ТОВ  НВП “Запорізький електротехнічний завод” (47,9 тис. грн).

ФОП Борисенко Ігор Анатолійович в системі “Prozorro” загалом отримав 3 підряди на 290 тисяч гривень – усі від Заводської райадміністрації та без конкурсу. Ігорю Борисенко замовляли викорчування пнів, фарбування лавочок, урн, павільйонів, а також менш масштабне кронування дерев.

Читайте також: В Україні восени з’являться нові дорожні знаки

Наші новини в TELEGRAM