Анісімов заявив про фальсифікацію своєї справи, але суд відмовився відстороняти його від розгляду

Шевченківський районний суд відхилив клопотання Євгена Анісімова про відсторонення його від розгляду кримінальної справи. 

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці суду. 

Під час судового засідання 14 червня Євген Анісімов стверджував про фальсифікацію кримінального провадження, у якому він фігурує як обвинувачений і клопотав про своє відсторонення від розгляду. Однак суд не задовольнив це клопотання (причин не вказувалося) і прокурор почав оголошувати обвинувальний акт. Наступне судове засідання призначили на 16 червня о 14.00 год.

Раніше Анісімов відмовлявся з’являтися на засідання, на інші засідання його доставляли під подвійною охороною поліції. 

Вказана справа стосується створення злочинної організації (ч.1 ст. 255 КК), заволодіння майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем (ч.5 ст.191 КК), відмивання коштів (ч.3 ст. 209 КК), вимагання (ч.4 ст. 189 КК), а також незаконного зберігання зброї (ст. 263 КК). Окрім Євгена Анісімова усправі фігурують ще дві особи: Олена Бондаренко (колишня депутатка Запорізької міськради) та Андрій Гречківський (охоронець Анісімова).

Як раніше писав “Запорізький проєкт розслідувань”, Євген Анісімов у публічному житті Запоріжжя з’явився у 2010 році — разом з обранням Президентом України Віктора Януковича. Для представників місцевої влади він офіційно вважався меценатом, а запорізькі підприємці називали його смотрящім, скаржилися на вимагання та рекет. 

У 2013 році Анісімова затримала поліція, але через декілька місяців Печерський суд відпустив його з-під варти і він зник. Анісімов перебував у розшуку 6 років, у лютому 2020 року його затримали в Києві в одному з ТРЦ. Його знову помістили під варту без права внесення застави.

Наразі Анісімов знаходиться у Запорізькому СІЗО. За повідомленнями ЗМІ, він викупив усі місця в тримісній VIP-камері слідчого ізолятору. Вартість перебування у такій камері за місяць становила 3410 гривень за одне місце.

Читайте також: Після скарг запоріжців обласний морг за 40 мільйонів винесуть за місто

Наші новини: TELEGRAM