У Запоріжжі знову оновили склад виконкому

На нещодавній сесії Запорізької міськради депутати проголосували за 8 нових членів виконавчого комітету. Таким чином, його склад збільшився до 25 осіб.

Про це повідомляється на сайті Запорізької міськради.

Так, за рішенням до складу виконавчого комітету увійшов Дмитро Веліканов. Він більше 10 років пропрацював на каналі ТВ-5, який належить ПАТ “Запоріжсталь”. На вказаному підприємстві раніше працював головним інженером міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. З 2016 року Веліканов працює директором комунального телеканалу Z, який у комплементарній манері відображає роботу Володимира Буряка та його оточення. На нещодавніх місцевих виборах балотувався до Запорізької міськради від партії “Володимира Буряка “Єднання”, проте не пройшов. 

Віталій Змієнко – з 2019 року голова Дніпровської райадміністрації у Запоріжжі. До цього працював начальником Інспекції з благоустрою Запорізької міськради. Депутат Запорізької райради від партії “Володимира Буряка “Єднання”.

Віталій Лисенко – голова Вознесенівської райадміністрації у Запоріжжі, раніше був головою Інспекції з благоустрою Запорізької міськради. До цього працював заступником начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у міськраді, також має досвід роботи у вищих закладах освіти та у Київській міській державній адміністрації. Нині депутат Запорізької райради від “Єднання”. 

Максим Кордупа – помічник адвоката у адвокатському об’єднанні «Юрлюкссервіс», балотувався до Василівської  райради від “Європейської солідарності”. Особа з його ПІБ була довіреною особою кандидата у нардепи Андрія Хімічева. Нині Хімічев депутат Запорізької облради від “ЄС”. Максим Кордупа також вказувався керівником обласного осередка ГО “Всеукраїнський союз ветеранів АТО”.

Андрій Розумович – вказувався керівником групи компаній “Арсенал”, помічник нардепа Володимира Кальцева, а також його перший заступник у запорізькому осередку партії «ОП-ЗЖ». Володимир Кальцев під час минулого скликання Запорізької міськради був лідером політсили «Наш край». Ця політсила разом з «Опозиційним блоком» та «Новою політикою» утворили в міськраді так звану провладну коаліцію.

Микола Ярмощук – директор комунального закладу “Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді”. До цього тривалий час працював у школах, також був заступником голови Запорізької ОДА, помічником нардепа Сергія Кальцева та депутатом Запорізької облради від “Партії Регіонів”. 

На нещодавніх місцевих виборах балотувався до міськради від партії “ОП-ЗЖ”, яку у Запоріжжі представляв нардеп Володимир Кальцев. Дружина Миколи Ярмощука – Тетяна – також балотувалася від цієї партії. Вони пройшли у Запорізьку міськраду, але потім віддали свої місця іншим кандидатам. Нині обидва – депутати Запорізької облради. 

Сурен Давітян – гендиректор ТОВ «Укрнерудпром». Основною задекларованою діяльністю фірми є добування піску, гравію, глин і каоліну. Особа з його ПІБ була помічником нардепа від “блоку Юлії Тимошенко” Вадима Трофименко.

Денис Лодов – директор ТОВ “Ресурс компані”. Ця фірма отримала ділянку під будівництво житлового комплексу у Бородинському мікрорайоні – “Comfort city”. Нещодавно на відкритті цього комплексу був присутній гендиректор забудовника Марк Марченко – брат ще одного члена виконкому Владислава Марченка (колишній заступник голови облради, якого судять у справі з можливої крадіжки грошей при будівництві шкільних стадіонів).

У ЗМІ вказувалося, що Дмитро Веліканов, Віталій Змієнко та Віталій Лисенко увійшли до виконкому за квотою “Єднання”, Микола Ярмощук та Андрій Розумович – “ОП-ЗЖ”, Максим Кордупа – “Європейської солідарності”, Денис Лодов – “Партії Шарія”. Нині виконком складається з 25 членів, до цього було 17. 

Раніше депутати вже змінювали персональний склад виконкому, а також заступників міського голови, про що ми розгорнуто писали за цим посиланням.

Нагадаємо, виконком Запорізької міськради обговорює та погоджує попередньо проєкти рішень міськради, також контролює діяльність виконавчих органів – департаментів, комунальних підприємств. Окрім цього, саме виконком встановлює вартість деяких тарифів, наприклад, плату за проїзд у громадському транспорті. Також розпоряджається комунальним майном, розподіляє вільну житлову площу та ін.

Читайте також: У Запоріжжі створюють черговий департамент, робота якого обійдеться у 12 мільйонів

Наші новини в TELEGRAM