В Енергодарі призначили тимчасового мера, який отримав на “атомних” підрядах більше пів мільярда

В Енергодарі депутати обрали тимчасового мера, бо чинний міський голова та секретар – на лікарняному. 

Про це повідомляється на сайті Енергодарської міськради.

На сесії голова засідання озвучив, що законодавство дозволяє депутатам обрати т.в.о. мера для вирішення невідкладних питань життєдіяльності міста, підписання документів, тощо.

За результатами голосування тимчасовим виконувачем обов’язків міського голови депутати обрали першого заступника мера – Івана Самойдюка. Він буде заміняти міського голову Дмитра Орлова з 15 червня і до моменту, поки він або секретар міськради Володимир Тимошенко не вийдуть на роботу. 

Іван Самойдюк протягом 2010-2012 рр. був депутатом Енергодарської міської ради від “Партії регіонів” та секретарем міськради. Також Самойдюк контролює ТОВ “Комбінат громадського харчування АЕС”, яке з 2008 отримало замовлень на 575 мільйонів гривень – майже всі від структур “Енергоатому”.

У 2020 році силовики проводили обшук у одного з інженерів Запорізької АЕС за підозрою у розкраданні грошей. У нього вилучили 1 млн дол. та 395 тис. євро. Інженер наступного дня після обшуку подав декларацію перед звільненням, де було вказано, що ці гроші у борг йому нібито дав Іван Самойдюк. Атомник зазначав, що збирався вийти на пенсію, а потім створити фірму для зайняття бізнесом. Ці ж гроші мали піти у статутний капітал.

Читайте також: У Запоріжжі знову оновили склад виконкому

Наші новини в TELEGRAM