У Запоріжжі за мільйон хочуть продати конструкторське бюро

Регіональне відділення Фонду державного майна України у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградських областях виставило на продаж ДП “Особливе конструкторське бюро “Елміс”. Стартова ціна – 1 мільйон гривень. 

Про це повідомляється на електронному майданчику Прозоро.Продажі”. 

На продаж виставили комплекс площею 9339 кв.м. Нерухомість знаходиться на вул. Новобудов, 7 у Запоріжжі (Хортицький район). Будівлі та комунікаційні мережі комплексу були зведені та прокладені у 80-х роках минулого століття. 

Окрім майнового комплексу до складу лоту входять резервуари на 500 куб.м., дизель-генератор, установка очищення азоту, декілька комп’ютерів, сканер, телефакс, дві печі ІЛТ-1 та гідроциліндр до цієї печі.

У бюро є 280 тисяч гривень заборгованості. Умовами продажу є погащення зарплатних боргів та виплат перед бюджетами різних рівнів, недопущення звільнення працівників впродовж 6 місяців, припинення юрособи через реорганізацію – протягом 3 місяців.

На підприємстві працює одна людина та є один орендар, який використовує приміщення площею 190 кв.м.

Учасник має внести 108 тисяч гривень гарантійного внеску, мінімальний крок аукціону – 10,9 тисячі гривень. Торги мають початися 23 червня.

У Запорізькій ОДА повідомляли, що раніше у цьому конструкторському бюро ремонтували та обслуговували промислові машини, але протягом останніх років воно фактично не працює і генерує збитки для держави.

Читайте також: У Запоріжжі за 14 мільйонів збираються відреставрувати історичний дім

Наші новини в TELEGRAM