Запорізька облрада розгляне питання про призначення директора «Садиби Попова»

В Запорізькій обласній раді зареєстрували проєкт рішення про призначення директором василівського музею-заповідника «Садиба Попова» Валерія Стойчева. З ним хочуть укласти контракт на п’ять років.

Про це йдеться у проєкті рішення облради  (№ 51).

Музей-заповідник «Садиба Попова» розташований у м. Василівка, це комплекс будівель з палацу, манежу-стайні, флігелів, каретного сараю та оглядової башти. Конкурс на посаду директора цього закладу оголосили у квітні 2021 року за розпорядженням голови Запорізької облради. Загалом конкурсна комісія отримала документи від трьох кандидатів: Ганни Головко, Наталії Калініної та Валерія Стойчева. В результаті, перевагу віддали останньому.

Наразі на розгляд Запорізької обласної ради поданий проєкт рішення про призначення Стойчева директором музею.

Варерію Стойчеву 43 роки, нині він є виконувачем обов’язків директора вказаного закладу. Раніше вже вигравав конкурс на посаду саме керівника, втім у березні цього року його кандидатуру не підтримали депутати облради.

Також відомо, що на президентських виборах 2019 року Валерій Стойчев був довіреною особою Володимира Зеленського в окрузі № 79 (Енергодар, Василівський, Великобілозерський, Кам’янсько-Дніпровський райони та частина Оріхівського району).

Читайте також: На проведення екофоруму у Запоріжжі запланували витратити майже мільйон

Наші новини в TELEGRAM