На Запоріжжі пекар отримав вирок за нецензурну лайку на адресу дружини

Мешканця Михайлівського району Запорізької області минулого року кілька разів притягали до адміністративної відповідальності за нецензурну лайку на адресу дружини. Проте чоловік продовжив принижувати жінку, після чого отримав кримінальне покарання.

Про це йдеться у вироку Михайлівського районного суду Запорізької області.

Згідно з матеріалами справи, 35-річний мешканець одного із сіл Михайлівського району, що працює пекарем у ФГ «Таврія-Скіф», протягом 2020 року систематично ображав нецензурними словами власну дружину.

Жінка зазнавала психологічних страждань та скаржилась на чоловіка до поліції. У результаті, селянина тричі притягували до адміністративної відповідальності за домашнє насильство.

Втім, навіть після цього він продовжив ображати дружину. Зокрема, перебуваючи вдома, пекар постійно провокував словесні конфлікти з жінкою, ображав її та демонстрував свою фізичну перевагу.

Наприкінці 2020 року відносно нього порушили кримінальну справу за статтею про домашнє насильство (ст. 126-1 КК). А у травні цього року обвинувальний акт скерували до суду. Під час суду чоловік визнав свою провину та уклав з дружиною угоду про примирення. Згідно цієї угоди, подружжя згодилось на покарання для чоловіка у вигляді одного року обмеження волі, але з заміною на умовний термін. Тобто, на випробування строком в один рік.

Своїм вироком від 10 червня Михайлівський районний суд Запорізької області затвердив цю угоду про примирення та призначив чоловіку обумовлене покарання. 

Читайте також: Влада відкриє доступ до Бірючого острова, де розташовується держдача Зеленського

Наші новини в TELEGRAM