У Запоріжжі за мільйон купили конструкторське бюро

ТОВ “Торговий дім “Роллінг Хай-тек” придбало за 1 мільйон гривень будівлі ДП “Особливе конструкторське бюро “Елміс”.

Про це повідомляється на електронному майданчику Прозоро. Продажі”.

Фірма купила єдиний майновий комплекс площею 9339 кв.м.  Нерухомість знаходиться на вул. Новобудов, 7 у Запоріжжі (Хортицький район). Будівлі та комунікаційні мережі комплексу були зведені та прокладені у 80-х роках минулого століття.

Окрім майнового комплексу до складу лоту входили резервуари на 500 куб.м., дизель-генератор, установка очищення азоту, декілька комп’ютерів, сканер, телефакс, дві печі ІЛТ-1 та гідроциліндр до цієї печі. 

Покупець має погасити борги підприємства, зберегти єдине робоче місце протягом 6 місяців та не припиняти роботу юрособи через реорганізацію протягом 3 місяців. 

Раніше обласна влада стверджувала, що протягом останніх років бюро не працювало і генерувало збитки для держави. Раніше у ньому ремонтували та обслуговували промислові машини.

ТОВ “Торговий дім “Роллінг Хай-тек” належить запоріжанці Ксенії Прядко. На сайті фірми адресою виробництва зазначається адреса вказаного конструкторського бюро – вул. Новобудов, 7. Фірма позиціонує себе як завод металообробки і виробництва фурнітури для воріт.

Читайте також: Поліція другий рік з’ясовує, чи були серп і молот на газетах запорізького “Полку Перемоги” незаконними

Наші новини в TELEGRAM