Запорізький аеропорт витратить мільйон на задорогий трактор

Комунальне підприємство “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” збирається укласти угоду на купівлю трактора за 1,2 мільйона гривень. 

Про це повідомляється у системі закупівель Prozorro”. 

Угоду збираються підписати з ТОВ “Укравтозапчастина”. Підприємство має поставити трактор КИЙ 14102 з гарантією на 1 рік або 1000 мотогодин напрацювання. Поставити машину мають протягом 2021 року або через три дні після подачі заявки покупцем.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ “Ліара” з дорожчою на 500 гривень пропозицією.

Варто додати, що подібні трактори у інтернет-магазинах пропонуються у діапазоні цін 600-700 тисяч гривень за одиницю. Зокрема, підприємство “Укравтозапчастина” нещодавно продавало схожий трактор за 570 тисяч гривень.

Інші замовники на схожих тендерах виставляли подібні до аеропорту початкові ціни закупівлі. Втім, вказувалося, що у комплекті з тракторами мала йти низка додаткового обладнання.

ТОВ “Укравтозапчастина належить ТОВ “Салон-магазин “Алеко” та кіпрській компанії Вівакрест лімітед. Кінцевим бенефіціаром вказується киянин Олександр Діденко. Підприємство засноване у 1995 році, займається продажем тракторів, сільськогосподарської і спеціалізованої техніки, мототехніки, запасних частин.

Нагадаємо, минулого року СБУ проводила обшуки у запорізькму аеропорті за підозрою у завищенні вартості будівельних матеріалів на 7,3 мільйона гривень при капітальному ремонті покриття злітно-посадкової смуги. 

Окрім цього, силовики скерували до суду кримінальну справу про підробку документів та службову недбалість колишнього довготривалого директора аеропорту Віктора Біскупського. Деталей справи в ухвалах не вказувалося.

Читайте також: Фірма Шурми сплатить 280 тисяч боргу за оренду землі, яку брала під сонячну станцію

Наші новини в TELEGRAM