У Запоріжжі за мільйон замовлять виставку про місцевий спорт

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради планує замовити оформлення інтерактивної музейної експозиції «Історія запорізького спорту». Очікувана вартість – 1 млн грн. 

Про це повідомляється у системі електронних закупівельПрозоро”.

Переможець має оформити зали під назвами: “Запорізькі олімпійці”, “Історія спорту та олімпійського руху”, “Спортивні рекорди світу”, “Історія спортивної інфраструктури Запоріжжя”, “Спортивні емоції”, “Легка атлетика”, “Художня та спортивна гімнастика”, “Ігрові види спорту”, “Фан-сектор”, “Рекорди тіла”, “Важка атлетика”, “Бокс” та “Греко-римська боротьба”, “Водні види спорту”.

Усі зали оснастять тематичними музейними модулями з авторськими текстами та фотографіями, художніми витворами, екранами, репліками експонатів. Розмістити виставку мають у Музеї феноменальної сили, який знаходиться у приміщенні бібліотеки ім. Маяковського №2 на вул. Маяковського, 7. 

Нині тендер знаходиться на етапі подання пропозицій. Аукціон мають почати 13 липня. 

На початку року Департамент культури і туризму замовляв ремонт Музею феноменальної сили за 440 тис. грн. Саму бібліотеку відремонтували у 2020 році з планами акцентувати її тематику на запорізькому спорті. Тоді ж повідомлялося, що у підвальному приміщення під бібліотекою відкриють експозицію з історії запорізького спорту.

Читайте також: У Запоріжжя після Майдану повернувся генерал-втікач Серба