НАЗК через “високі ризики” перевірить декларацію депутата Запорізької облради

Національне агентство з питань запобігання корупції почало перевірку декларації депутата Запорізької облради від партії “ОП-ЗЖ” Вадима СухіниВисокий рівень ризиків у декларації обранця виявила автоматична система аналізу.

Про це повідомляється на сайті агенства.

Остання з поданих Вадимом Сухіною декларацій датується квітнем цього року з позначкою “виправлена”. У ній депутат вказав чотири ділянки загальною площею 4,23 га, два автомобілі – Lexus RX330 (2005 р.в.) та Pego 208 (2014 р.в.). Також зазначив частки у фірмах з вирощування фруктів – ТОВ “Сан Мілет” (33% вартістю 1,98 млн грн) та ТОВ “Фрукти Мелітополя” (50% – 205 тис. грн). 

Cеред доходів депутата і його родини – 51 тис. грн зарплати у ПП “Таврія Турбо плюс” та 2,18 млн грн позики – як особистої так і від імені двох вищевказаних фірм з часткою власності.

Вадим Сухіна був депутатом облради минулого скликання від партії “Опозиційний блок”. На нещодавніх місцевих виборах обрався знов – вже від партії “ОП-ЗЖ”, місцем роботи тоді вказував – фізична особа-підприємець. Нині він член постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу Запорізької облради. 

Раніше був головою Приазовської РДА, однак у 2014 році Президент України видав розпорядження про його люстрацію. 

Нещодавно НАЗК також через ризики починало перевірку декларації депутата Запорізької міської ради від “Слуги народу” Віталія Тишечка. До цього він був кандидатом у мери Запоріжжя та заступником голови Запорізької ОДА. Також депутатом Запорізької міськради минулого скликання від “Нової політики” та директором страхової компанії “Мотор-Гарант”.

Читайте також: У Запоріжжі слідчий поліції придбав новий позашляховик за пів мільйона