Запорізький аеропорт докинув 1,6 мільйона на ремонт VIP-корпусу

КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” віддає додаткові 1,6 мільйона гривень ТОВ “Променерго-інновація” для ремонту приміщень та покрівлі одного з корпусів. 

Про це повідомляється у системі електронних закупівель Прозоро”. 

Нагадаємо, минулого року аеропорт замовив основний підряд з ремонту VIP-корпусу “Променерго-інновація” за 7,3 мільйона гривень. Фірма мала провести електромонтажні роботи, утеплити стіни, відремонтувати внутрішні системи водопостачання та каналізації, улаштувати фундаментні плити та тротуарну плитку, також відновити покрівлю.

Нещодавно ж комунальники додатково виділили цій фірмі ще 1,6 мільйона гривень на додаткові непередбачені роботи. Ці додаткові роботи нібито технічно пов’язані з основними і не перевищують 50% їх вартості. Також вказали, що обрання іншого підрядника може призвести до припинення експлуатації корпусу на тривалий час, до фінансових збитків та порушення нерозривності будівельного процесу. 

Під додатковими роботами у договорі вказали: ремонт покрівлі, утеплення стін та цоколю, електромонтажні роботи, переулаштування зовнішніх блоків кондиціонерів, благоустрій. Більш детальний перелік робіт не наводиться. Закінчити ремонт за основним і додатковим підрядом мають до 31 липня. 

ТОВ “Променерго-інновація” належить Олексієві Лахтаренку та Марині Зіненко. Фірма має зв’язки з працівниками Запорізької міськради та підрядником “Метінвест”. 

Раніше на ремонт VIP-корпусу вже виділяли гроші. Замовлення на 5 мільйонів гривень отримувало у 2019 році ТОВ “АМД будсервіс”, пізніше ця фірма засвітила зв’язки з Юрієм Ружиним – колишнім депутатом Запорізької облради та кандидатом у мери Запоріжжя, нині радником голови Запорізької ОДА.

Аеропорт також віддавав 480 тисяч гривень у 2017 році на ремонт VIP-зали, роком раніше купував бусик за 1,5 мільйона гривень для VIP-пасажирів.

Нині паралельно проводиться закупівля декоративних світильників для підсвітки фасаду будівлі VIP-корпусу з очікуваною вартістю 90 тисяч гривень.

Читайте також: На одній з вулиць Заводського району відремонтують освітлення за 2 мільйони