Сабашуки починають банкрутство свого домобудівного комбінату

Господарський суд Запорізької області розгляне заяву щодо банкрутства ТОВ “Запорізький ДБК”З заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство до суду звернулося ТОВ “Завод газоочисного обладнання”. Останньою ухвалою суд призначив підготовче засідання на 3 серпня.

Про це повідомляється у відповідній ухвалі суду. 

ТОВ “Запорізький ДБК” належить на 95% ТОВ “Інвестиційна будівельна компанія “Рассвет” та на 5% ТОВ “Запорізький ДБК”. Керує “Запорізьким ДБК” Петро Сабашук. Власниками “Інвестиційної будівельної компанії “Рассвет” через низку фірм та акціонерних товариств вказуються, вочевидь, його діти – Ілля, Віталія, Петро, а також дружина Олена.

Петро Сабашук неодноразово був народним депутатом. Відомий своїм будівельним бізнесом, зокрема у Південному мікрорайоні міста, де за його словами майже всі будинку звів домобудівний комбінат. Втім частина багатоповерхових будинків Сабашука вже тривалий час недобудовується, а незадоволені вкладники періодчино виходять на протести. Раніше Петро Сабашук вказував своїм клієнтам: якщо вони почнуть скаржитися у державні органи стосовно зупинення будівництва, його компанію зроблять банкрутом, а людей поставлять у шосту чергу на відшкодування, і так вони не отримають ні грошей, ні житла.

Одним із комплексів, на якому припинили будівництво, є Козак сіті/Ветеран”, квартири у якому продають за програмою пільгового кредитування для молоді. На будівництво квартир у цьому комплексі запорізька мерія виділяла 32,4 млн грн. Антикорупційна прокуратура згодом відкривала провадження щодо можливої розтрати грошей на цьому будівництві. 

ТОВ “Завод газоочисного обладнання” через ТОВ “Лемберг індастріал парк” належить Іллі, Віталії, Петру та Олені Сабашукам.