Технаглядом на погорілому будинку у Запоріжжі займався колишній інженер “Метінвесту”

Нещодавно у Запоріжжі загорівся дах будинку на вул. Сержанта Медведєва, 7. За словами голови Запорізької ОДА Олександра Старуха, на даху вибухнули балони газу, які використовувалися для зварювальних робіт при ремонті. Підрядником для цього ремонту у квітні обрали ТОВ “Базіс компані”. Технагляд мало здійснювати ТОВ “НВП “НІТ”

Відповідна інформація розміщена у системі закупівель Прозоро.

Замовником в обох випадках виступив Департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міськради.

Фахівці технагляду мали перевіряти дотримання технологій, якість матеріалів (наявність сертифікатів і лабораторних даних) і способи їх зберігання. Стежити за виконанням проєктних рішень, бюджетом і термінами. При виявлені порушень служба технагляду мала складати акти і контролювати усунення недоліків.

ТОВ “НВП “НІТ”, яке здійснювало технагляд за виконанням ремонтних робіт на погорілому будинку, належить Аліні Лісіциній, керівник – Костянтин Бучнєв. Останній в резюме раніше вказував досвід роботи начальником відділу капітального будівництва/інженером з технагляду у ПАТ “Запоріжкокс” з групи “Метінвест”.

Серед технаглядачів “НВП “НІТ” вказувався також Андрій Макаренков, який раніше працював начальником групи технічного нагляду в КП “Водоканал”

Костянтина Бучнєва, як директора “НВП “НІТ”, судили за підозрою у підробці документів на підряді від Департаменту ЖКГ з технічного нагляду. Йшлося про погодження брехливих актів виконаних робіт при ремонті покрівлі будинку у Заводському районі Запоріжжя.

На початку цього року вказану справу закрили, бо закінчилися строки притягнення до відповідальності. 

Технаглядачі ТОВ “НВП “НІТ” також фігурували у справі щодо встановлення ТОВ “Смарттек ”насосів у багатоповерхівках Запоріжжя за завищеними цінами. Смарттек – це підрядник структур “Метінвесту”.

Загалом ТОВ “НВП “НІТ” через систему “Прозоро” отримало 137 підрядів, з яких 126 від згаданого Департаменту ЖКГ – усі без конкурентів. Сума цих угод – 5,2 млн грн. 

 

Світлина: Дмитро Смольєнко