Мешканцям погорілого будинку в Запоріжжі виплатять по 25 тисяч допомоги

Володимир Буряк підписав документи про виділення матеріальної допомоги постраждалим від пожежі у будинку на вул. Медведєва, 7.

Про це повідомляється на сторінці міського голови Запоріжжя у Фейсбук. 

Буряк наголосив, що 25 тисяч гривень, які виплатять кожному постраждалому – це виключно матеріальна допомога.  Всі витрати на ремонт будинку візьме на себе бюджет міста. 

Нині дах будинку розчищають від горілого матеріалу, завершується обстеження мереж водо-, електро- й газопостачання. Незабаром електрики розпочнуть відновлювальні роботи. Сьогодні мають приступити до улаштування тимчасової покрівлі.

Нагадаємо, 2 серпня у Дніпровському районі Запоріжжя загорівся багатоквартирний будинок. Згодом чиновники назвали ймовірну причину пожежі – вибух балонів газу, які використовувалися для зварювальних робіт при ремонті даху. 

Зараз частина квартир затоплена, мешканцям запропонували поселитися в гуртожиток. Попередньо вартість ремонтних робіт оцінюють у 20 млн грн.

Як раніше писав “Запорізький проєкт розслідувань”, ремонтом даху вказаного будинку мало займатися ТОВ “Базіс компані”, технагляд здійснювати ТОВ “НВП “Нові інженерні технології”. 

Директор фірми-технаглядача Костянтин Бучнєв раніше працював інженером у “Запоріжкоксі” зі структури Метінвесту. У структурі Метінвесту також працював міський голова Запоріжжя Володимир Буряк – головним інженером на “Запоріжсталі”.

Директора фірми “Нові інженерні технології” раніше судили за підробку актів виконаних робіт при ремонті даху іншого будинку, однак у справі закінчилися строки притягнення до відповідальності. Також ця фірма фігурувала у справі щодо завищення цін при встановлені насосів у багатоквартирних будинках Запоріжжя.

 

Світлина: Дмитро Смольєнко