Депутати Буряка 50 хвилин жалілися на своїх противників і вшосте закрили сесію без результату

Сьогодні мала відбутися 7 сесія Запорізької міськради. Але пленарне засідання закрили, бо депутати вкотре зібралися мінімальним складом. 

Про це стало відомо під час відеотрансляції з залу засідань.

У залі під час засідання взяли слово мер та присутні депутати від партії “Володимира Буряка “Єднання”. Згадали про затримку виплат медикам, освітянам, іншим комунальникам, виділення грошей на квартиру срібному призеру Олімпіади, запоріжцю Парвізу Насірову. 

Також згадали про нещодавній мітинг біля Запорізької облдержадміністрації на підтримку Володимира Буряка і обговорили ситуацію щодо погорілого будинку на вул. Сержанта Медведєва, 7. На засіданні були присутні мешканці цього будинку. Вони переважно скаржилися на депутатів-противників Буряка, які вкотре не прийшли на сесію, через що не змогли виділити гроші на ремонт будинку, який постраждав у пожежі. Також зачитали звернення до Президента України Володимира Зеленського, закликали взяти під особистий контроль ситуацію з ремонтом будинку. Сказали, що будуть їздити по адресах мешкання депутатів-прогульників, щоб повернути їх на сесію. 

Після 50 хвилин скарг від Володимира Буряка, його депутатів та мешканців погорілого будинку на адресу опозиційних депутатів, мер закрив пленарне засідання. 

Нагадаємо, засідання міськради не можуть провести вже вшосте. 

Запорізькі депутати-противники Володимира Буряка перестали відвідувати сесії наприкінці червня. Відбулося це одразу пiсля рішення очільника міста звільнити з посади секретаря міськради Анатолія Куртєва (“Слуга народу”) – начебто через неправильно оформлену декларацію. Відповідне розпорядження Володимир Буряк підписав 25 червня, а вже на заплановану ним сесію 30 червня депутати не з’явились.

Мова йде про обранців з п’ятьох фракцій: “ОПЗЖ”, “Слуга народу”, “Європейська солідарність”, “Нова політика” та “Партія Шарія”.