Запорізьку студентську поліклініку відреставрують за 8,5 мільйонів

Комунальне підприємство “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради замовило реставрацію Студентської поліклініки за 8,48 мільйона гривень.

Про це повідомляється у системі закупівель “Прозоро”.

Тендер провели у липні, його переможцем визнали ТОВ “АЛВС”, з яким вже уклали угоду на виконання робіт. Фірма має відремонтувати центральний вхід, цоколь, відновити арочні вікна, покрівлю, двері, вітражі. Також відремонтувати тротуар та провести додаткові роботи з електроосвітлення та вентиляції.

Конкурентами ТОВ “АЛВС” на тендері були ТОВ “Місто-будівельна компанія “Карат” (дешевша на 1,8 тис грн пропозиція) та ТОВ “Регіон-сервіс.Ком” (вища на 44 тис грн ціна). Однак фірма “Карат” мала проблеми з документами, тому її пропозицію відхилили.

ТОВ “АЛВС” належить Тетяні Мирошниковій, керівник – Олег Білоусов. Останній також володів ТОВ “Белстейт” та ТОВ “Белстейт лтд”, які були пов’язані через робітників, досвід виконаних робіт та контакти з ТОВ “Анстрой” та ТОВ “Анстрой лімітед”.

Своєю чергою ТОВ “Анстрой лімітед” належить Антонові Шуваєву, який у 2015 році працював начальником насосної станції “Павло-Кічкас” на КП “Водоканал” і шукав нову роботу.

Нагадаємо, тендери на реставрацію “Студентської поліклініки” вже проводили раніше – у 2017 та 2019 роках. Міське Управління капітального будівництва віддало фірмам два підряди на 4,1 млн грн та 2,6 млн грн, однак згодом обидві угоди розірвали “за взаємною згодою сторін”. Втім комунальники встигли перерахували підрядникам 3,7 млн грн.

Реставраційні роботи у поліклініці запланували, бо вона занесена у перелік пам’яток національного значення. Початково це була садиба (дохідний дім) німецького підданого Якоба Бадовського – власника заводу землекопних машин та знарядь. Садибу звели у 1882 році. 

Після завершення реконструкції у будівлі планують розмістити вузьких фахівців поліклініки Олександрівського району.