Буряк намагається зібрати ображених депутатів – виніс на сесію лише одне питання

Міський голова Запоріжжя скликає на завтра об 11.00 позачергову сесію міськради. Хоче виділити гроші для відновлення погорілого будинку на вул. Сержанта Медведєва, 7. 

Про це повідомляється на сторінці Володимира Буряка у Фейсбук.

Нагадаємо, вночі 2 серпня у Дніпровському районі Запоріжжя загорівся чотириповерховий багатоквартирний будинок на вул. Сержанта Медведєва, 7. За словами чиновників, причиною пожежі став вибух газових балонів, які використовували під час ремонту даху.

Найбільше руйнації зазнали квартири четвертого та третього поверхів – вони затоплені, у деяких провалилася стеля. Нині у будинку ведуть ремонтні роботи, розбирають залишки погорілих матеріалів та зводять тимчасовий дах для захисту від дощів. Мешканцям будинку запропонували поселитися у гуртожиток.

Відновлення домівки оцінюють у 20 мільйонів гривень. Міський голова вже повідомив, що гроші виділять з бюджету.

Згадану ж сесію скликають, бо, за словами очільника міста, без голосування депутатів гроші на ремонт спрямувати неможливо. Завтра на розгляд винесуть лише це питання, тому що опозиційні депутати не приходять на інші заплановані засідання, ще з червня. Зокрема з моменту, коли Володимир Буряк звільнив секретаря міськради Анатолія Куртєва (“Слуга народу”) – начебто через неправильно оформлену декларацію. Противники Буряка вважають це звільнення незаконним і не приходять на засідання.

Раніше “Запорізький проєкт розслідувань” писав про підрядника та технаглядача, які мали займатися ремонтом даху будинку на вул. Сержанта Медведєва, 7. Детальніше про цих будівельників та загалом про пожежу можна почитати за цим посиланням.

Окрім описаної позачергової сесії, цього тижня також планується провести і чергову. Її запланували на п’ятницю – 13 серпня.