Запорізький екофорум здорожчав: за його проведення влада перерахує майже мільйон

Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради замовило Запорізькій торгово-промисловій палаті організацію “Еко-форуму-2021”. Цьогоріч за його проведення сплатять 887 тисяч гривень.

Про це повідомляється у системі закупівель Прозоро.

Запорізька торгово-промислова палата має орендувати два приміщення під велику та малу конференц-зали, облаштувати їх технікою та меблями з мінімального розрахунку – 400 осіб

Також візуально оформити простір: розробити дизайн-макети, монтаж банерів та бренд-волів тощо. Окрім того, забезпечити синхронний переклад українською та англійською мовами та виготовити роздатковий матеріал (ручки, листки для нотаток, папки, бейджи, програму форуму, медичні маски з логотипом).

Захід мають прорекламувати у соцмережах, ЗМІ, на бігбордах, через інформаційну розсилку та веб-сторінку форуму. 

У тендерній документації зазначається, що орієнтовна дата проведення форуму – вересень-жовтень цього року. Водночас на сайті міськради вже повідомили, що проведення заходу запланували на 14-16 вересня. 

Єдиним конкурентом Запорізької торгово-промислової палати на торгах був ФОП Медведєв Олександр Євгенійович (дорожча на 2 тисячі гривень пропозиція). Він неодноразово отримував підряди на проведення масових заходів у Запоріжжі, наприклад організацію фестивалю Zaporizhzhia Jazzy2018 та запорізької Ліги сміху. Також Медведєв підігрував іншим учасникам на підрядах з організації міських свят.

Запорізька торгово-промислова палата отримувала замовлення на проведення попередніх чотирьох екологічних форумів. Ціна заходу минулого року становила 700 тисяч гривень, позаминулого – 600 тисяч гривень, а у перші рокипо 199 тисяч гривень. 

Загалом ЗТПП отримала від Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міськради 10 підрядів на 3,2 мільйони гривень. 

Президентом Запорізької торгово-промислової палати є Володимир Шамілов. Він був депутатом Запорізької облради. Зокрема, представляв “Партію регіонів”.