Для Запорізької області закуплять спортивних майданчиків на 61 мільйон (перелік міст)

КУ “ЦБ молоді та спорту” Запорізької облради збирається придбати спортивних майданчиків на 61 мільйон гривень. Їх розташують у містах та селах Запорізької області. 

Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Закупити планують 128 майданчиків. У вартість їх придбання має входити сам майданчик, його доставка, монтаж та облаштування.

Майданчики мають встелити гумовим покриттям, розмітити фарбою і зокрема зробити мітки для занять TRX (тренування з використанням ваги власного тіла). У них мають розмістити спортивні комплекси з підвісною системою рукоятей, лавки для пресу, упори для відтискань, бруси подвійні, турніки потрійні, тумби для стрибків та рукоходи-драбини.

Спортивні платформи закуплять у різні міста, зокрема: Запоріжжя, Мелітополь, Енергодар, Василівку, Дніпрорудне, Токмак, Оріхів, Гуляйполе. А також села:  Олексіївка, Нестерянка, Запоріжжя, Басань, Інженерне, Новобогданівка, Костянтинівка, Широке. Окрім того, у селища міського типу: Комиш-Зоря, Мирне, Приазовське, Кушугум, Відрадне, Тернувате, Андріївка та ін.

Детальний список усіх населених пунктів, з назвами вулиць та номерами будинків біля яких облаштують майданчики, можна подивитися за цим посиланням (назва документу “ТД спортивний майданчик 20 07.doc”). 

Нині тендер знаходиться на етапі подання пропозицій. Аукціон мають почати 30 вересня.