Запорізькі депутати все ж виділили гроші на ремонт погорілого будинку

Депутати Запорізької міської ради сьогодні проголосували за виділення 5 мільйонів гривень на ремонт даху погорілого будинку.

Про це стало відомо під час трансляції засідання сесії.

Обранці скерували додаткові 5 мільйонів гривень для усунення наслідків пожежі будинку на вул. Сержанта Медведєва, 7. Вони збільшили на відповідну суму видатки у “Програмі розвитку та утримання житлово-комунального господарства” та бюджеті міста.

Загалом на ремонт нині є 6 млн грн. Ще 1 мільйон – це залишки невиплачених грошей підряднику, який мав ремонтувати дах ще до пожежі.

Нагадаємо, вночі 2 серпня у Дніпровському районі Запоріжжя загорівся чотириповерховий багатоквартирний будинок на вул. Сержанта Медвєдева, 7. Зайнявся увесь дах, для гасіння якого залучили 60 пожежників. Вогонь приборкали о першій годині ночі 3 серпня. Серед ймовірних причин пожежі назвали вибух балонів газу, які використовував підрядник для зварювальних робіт при ремонті даху. 

Найбільше руйнації зазнали квартири четвертого та третього поверхів – вони затоплені, у деяких провалилася стеля. Нині у будинку ведуть ремонтні роботи, розбирають залишки погорілих матеріалів та зводять тимчасовий дах для захисту від дощів. Відновлення домівки оцінюють у 20 мільйонів гривень. Міський голова вже повідомив, що гроші виділять з бюджету.

Раніше “Запорізький проєкт розслідувань” писав про підрядника та технаглядача, які мали займатися ремонтом даху цього будинку. Детальніше про них можна почитати за цим посиланням.