НАЗК за “підказкою” перевіряє декларацію оріхівського депутата

Національне агентство з питань запобігання корупції взялося перевіряти декларацію депутата Оріхівської міськради від партії Ляшка Миколи Вініченка

Про це повідомляється на сайті антикорупційного органу. 

Перевірку співробітники агентства почали “на підставі повідомлень про можливе недостовірне декларування від громадян, журналістів та правоохоронних органів”. Хто саме повідомив про неспівпадіння у звітних документах депутата – не вказувалося. 

Микола Вініченко раніше працював заступником голови Оріхівської райради, потім був заступником міського голови Оріхова, але наприкінці 2020 року пішов з цієї посади. У квітні подавав декларацію кандидата на посаду першого заступника голови Пологівської районної державної адміністрації. Нині вказується заступником начальника управління Департаменту захисту довкілля Запорізької ОДА.

Нещодавно Микола Вініченко задекларував продаж рухомого майна за 1,15 мільйона гривень. Що це за майно – не вказувалося. У його попередній декларації з рухомого майна зазначалися лише дві автівкі. Перша належала йому – Mercedes-Benz GL 350 (2015 р.в.) вартістю 500 тисяч гривень, а друга належала дружині – Volkswagen Golf (2013 р.в.) з зазначеною ціною 360 тисяч гривень.

Окрім автівок у декларації вказувалася низка земельних ділянок, квартир, житловий будинок, право власності дружини на ТОВ “Втормікс” (основна мета діяльності – відновлення відсортованих відходів). Також декілька десятків рахунків без зазначення сум.