На Хортиці закінчили ремонт майдану “Козацьке коло”, витратили 5 мільйонів

На вихідних голова Запорізької ОДА Олександр Старух відкрив на Хортиці оновлений майдан “Козацьке коло”. 

Про це повідомляється на сайті облдержадміністрації. 

На майдані організували фестиваль «Родинних цінностей та традицій». Для дітей провели тематичні майстер-класи, вони спробували сили у володінні козацькою шаблею та тулумбасом, долучилися до професій ковальства та лучництва. Зробили глиняні вироби, ляльки-мотанки, прикраси з вовни та багато іншого. 

“Козацьке коло” – це один з об’єктів Хортиці, який потрапив у президентську програму Велика реставрація”. Реконструкцію майдану замовили у цьому році за 5,6 мільйонів. Підрядником для цього обрали ТОВ “МБК “Карат”. Ця ж фірма у межах вказаного благоустрою майдану мала підключити модульний туалет за 700 тисяч гривень.

“МБК «Карат” на вказаних тендерах зазначило своїм досвідом робіт підряди для ТОВ «АМД Будсервіс» та оренду обладнання у ТОВ «Фем-Запоріжжя» і ТОВ «Інтерцем». Усі три вказані фірми пов’язані з Юрієм Ружинимрадником голови Запорізької ОДА Олександра Старуха.

У своїй декларації Ружин вказував право власності на торгові марки “Козацька Залога” та “Кінний театр “Запорозькі козаки» – заклади з відповідними назвами працюють на Хортиці.