У Запоріжжі пропонують створити літній амфітеатр

На сайті Запорізької міськради розмістили петицію про створення літнього амфітеатру для проведення масових заходів. Споруду пропонують розмістити у Вознесенівському парку. 

Документ оприлюднений на сайті міськради (№ 6851).

Автор ідеї зазначає, що у Запоріжжі немає майданчику для проведення масових культурних заходів. Для такого індустріального обласного центру непристойно проводити святкування на кшталт Дня міста чи Дня металурга на каскаді фонтанів “Райдуга”, ще й стоячи. 

Пропонує розташувати амфітеатр у природному заглибленні річкового яру, схили якого будуть захищати майданчик від міського шуму. 

Таким чином, міський шум буде проходити над літнім амфітеатром, водночас звуки зі сцени будуть гаситися завдяки нахилу глядацької зали і схилам річкового яру. Відвідувачі будуть розташовуватися обличчям до Вознесенівського парку та Набережної магістралі. 

До кінця збору підписів під петицією залишився 51 день, нині ідею підтримало дві людини. Загалом необхідно 750 підписів.

Амфітеатр – це антична споруда для масових видовищ; овальна арена, навколо якої уступами розташовувалися місця для глядачів.