У Запоріжжі руйнується історична будівля Студентської поліклініки (фото)

Після публікації новини про чергову реставрацію будівлі Студентської поліклініки, до “Запорізького проєкту розслідувань” звернулася читачка з фотографіями нинішнього стану споруди.

“Запорізький проєкт розслідувань” вирішив опублікувати ці фотографії. 

На світлинах можна побачити тріщини у стінах будівлі. Обсипання цегляної кладки та підвіконь. 

Іржаву окантовку даху.

Купу сміття на території та зарослі.

Окремо читачка поскаржилася на санітарний стан навколо об’єкта. Біля будівельної огорожі мешканці міста “влаштували громадський туалет”, також, за словами, дописувачки, це місце припало до душі наркозалежним особам.

Нагадаємо, реставрацію Студентської поліклініки почали ще 5 років тому. З того часу міська влада неодноразово змінювала підрядників з бюрократичним формулюванням “за взаємною згодою сторін”. За цей період фірмам, які виконували реставрацію, встигли перерахувати 3,7 мільйона гривень.

Нещодавно черговий тендер на реконструкцію поліклінки віддали новій фірмі – ТОВ “АЛВС”. На роботи планують витратити 8,5 мільйонів гривень.

ТОВ “АЛВС” належить Тетяні Мирошниковій, керівник – Олег Білоусов. Останній володів кількома фірмами, які були пов’язані з бізнесом Антона Шуваєва – колишнього комунальника, який працював начальником насосної станції “Павло-Кічкас” КП “Водоканал”

Будівля поліклініки занесена у перелік пам’яток національного значення. Початково це була садиба (дохідний дім) німецького підданого Якоба Бадовського – власника заводу землекопних машин та знарядь. Споруду звели у 1882 році. 

Після завершення реконструкції, у будівлі на пр. Соборний, 59 планували розмістити вузьких фахівців поліклініки Олександрівського району.