Буряк відреагував на обшуки: “спочатку гнівався, потім сміявся, тепер ставлюся філософськи”

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк пов’язав вчорашні обшуки у своєму кабінеті з тиском політичних конкурентів.

Про це повідомляється у його відеозвернені. 

Нагадаємо, учора в кабінеті міського голови Запоріжжя Володимира Буряка, члена виконкому Анатолія Пустоварова та у салоні колишньої радниці Буряка Наталії Зайченко обласна поліція провела обшуки. Також слідчі дії провели у райадміністраціях та комунальних підприємствах.

Поліція підозрює керівництво міста у розкраданнях грошей через призначення директорів КП, керівників департаментів, голів районних адміністрацій. Також директор КП “Управління капітального будівництва” нібито систематично передає Буряку грошові кошти у якості неправомірної вигоди. 

Сьогодні ж Володимир Буряк відреагував на обшуки своїм відеозверненням зі студії комунального телеканалу Z:

“За останні півтора роки я збився з рахунку щодо кількості пустих обшуків у Запоріжжі. Починаючи з атаки на новий термінал аеропорту, закінчуючи вчорашнім. 

…Скажу відверто, спочатку вони викликали в мене гнів, потім сміх, а зараз просто філософське ставлення. Адже в українських реаліях обшуки – це засіб тиску на непоступливих бізнесменів, мерів, популярних діячів. Правоохоронні органи стають інструментами в руках недолугих ділків”.

Очільник Запоріжжя назвав слідчі дії тиском з боку політичних конкурентів:

“Всім нервовим відповідаю – знайдіть причини власних невдач в дзеркалі. У власному відображенні. Обшуки – це черговий етап подій, які розхитують наше місто впродовж останніх 5 місяців. Група рейдерів та відвертих злочинців всіма можливими методами намагаються захопити контроль над містом та його ресурсами”.

Також Володимир Буряк стверджував, що його шантажували, також зазначив про наявність у місті “смотрящіх”

“Був тиск, потім шантаж, потім переформатування депутатської більшості у міськраді невідомими керманичами по бізнес-принципу. Але коли мер не прогнувся – в хід пішло відверте саботування роботи міської ради. 7 разів депутати не прийшли на важливі сесії. І коли це не допомогло – в хід пішов силовий сценарій.

…Я хочу запитати: “Чи можна віддати ресурси так званим смотрящім міста в обмін на власний спокій?”. Безумовно – ні”.

Наприкінці міський голова назвав своїх противників злочинцями і запевнив що буде продовжувати боротьбу з ними: 

“…Йде бій між мною та злочинцями. Які прагнуть захопити владу у місті. 

…Твердо заявляю про свої наміри: мене можуть залякувати, погрожувати, проводити обшуки, але місто Запоріжжя Буряк злочинцям не віддасть. Крапка!”

Раніше “Запорізький проєкт розслідувань” детально писав про причини протистояння Володимира Буряка з політичними опонентами – за цим посиланням

Світлина: Богдан Василенко