На запорізькому вокзалі роздали в оренду торгові точки

ПАТ “Укрзалізниця” віддала в оренду низку торгових площ на вокзалі “Запоріжжя-1”

Про це повідомляється на сайті системи електронні торгів “Прозоро. Продажі”.

Дві площі по 2 кв. м. віддали під розташування торговельних автоматів, місця орендував харківський підприємець Гурін Олег Петрович. Щомісячна плата – по 2,5 тисячі гривень в місяць за кожну площу. Перше зі згаданих місць знаходиться у касовій залі, друге – у центральній залі (праворуч від входу з перону). Обидві оренди строком на 3 роки.

Ще 2 кв.м. отримує в оренду ПАТ “Укргазбанк” – зокрема у центральній залі (ліворуч від входу з привокзальної площі) з платою 2,1 тисяч гривень на місяць. Місце надається для розміщення банкомату.

ФОП Тумко Ольга Миколаївна отримує 40 кв.м. для розміщення кав’ярні з орендною платою 17,2 тисячі гривень на місяць. Приміщення знаходиться в північному залі очікування на першому поверсі (праворуч від входу до зали з північної сторони). Строк оренди – 3 роки.

Окремо слід додати, що в оренду віддали також приміщення на цокольному поверсі однієї з будівель поряд з залізничним вокзалом. Угоду підписали з ФОП Крмаджян Карен, щомісячно підприємець має платити 12 тисяч гривень (у цьому випадку – ПАТ “Укрпошта”, яке також проводило торги). Площа приміщення складає 132 кв. м., а термін оренди – 35 місяців. Обов’язкове цільове призначення об’єкта не визначили, але порадили розмітити кафе чи магазин.