У Запоріжжі для недобудов Сабашука спробують знайти нових інвесторів

“Запорізький домобудівний комбінат” готовий передати міськраді документи на недобудовані будинки Південного мікрорайону. 

Про це повідомляється на сайті Запорізької міськради.

Так,  комбінат мав побудувати п’ять багатоповерхівок у Південному мікрорайоні – на вулицях Нагнибіди та Новокузнецькій. Відповідні угоди були укладені у 2017 та 2020 роках. Гроші на будівництво житла вносили запоріжці, в деяких будинках квартири продавали за програмою пільгового кредитування молоді. Однак багато сімей квартири так і не отримали через припинення робіт. Нині багатоповерхівки знаходяться на різних етапах будівництва.

На нещодавній нараді у стінах міськради, керівник домобудівного комбінату Петро Сабашук зазначив, що підприємство фактично припинило своє існування, у нього відсутня можливість добудувати ці будинки. 

Водночас підприємство готове передати документацію на недобудови робочій групі при міській раді, яка може опрацювати варіанти завершення будівництва, зокрема – з залученням нового інвестора.

Слід додати, нещодавно до суду подавали заяву щодо відкриття справи про банкрутство “Запорізького домобудівного комбінату”, однак згодом її відкликали.

До цього Петро Сабашук вказував своїм клієнтам: якщо вони почнуть скаржитися у державні органи стосовно зупинення будівництва, його компанію зроблять банкрутом, а людей поставлять у шосту чергу на відшкодування, і вони не отримають ні грошей, ні житла.