Запорізька мерія збирається відремонтувати поліцейські “пріуси”

Міськрада може виділити запорізькій поліції та рятівникам 1,4 мільйона гривень. Гроші підуть на обладнання, ремонти автомобілів та бензин. 

Про це йдеться у відповідному проєкті рішення Запорізької міськради. 

Так, Запорізькому районному управлінню поліції ГУ НП у Запорізькій області планують виділити з бюджету 400 тисяч гривень на придбання карток пам’яті, термопринтерів, газоаналізаторів та планшетних пристроїв.

Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Запорізькій області може отримати 500 тисяч гривень. Зокрема, на придбання бензину та дизелю (404 тис. грн), бензопил (48 тис. грн), пожежних поясів (48 тис. грн). 

Патрульній поліції передбачили 500 тисяч гривень на ремонт автомобілів.

Варто зазначити, за вказаний проєкт рішення ще мають проголосувати депутати на сесії. Вона запланована на 3 вересня. 

Нагадаємо, у стінах міськради з червня не можуть провести повноцінну сесію через конфлікт опозиції з міським головою Володимиром Буряком. Депутати-противники не приходять на сесії після звільнення мером секретаря міськради Анатолія Куртєва. Вони вважають це звільнення політичним, водночас мер обґрунтовує своє рішення висновком НАЗК про порушення у декларації Куртєва.

За цей час місцеві обранці лише один раз зібралися достатньою для голосування кількістю. На тій сесії вони виділити гроші на ремонт погорілого будинку.