У справі про хабар на 90 тисяч доларів фігурує готель Богуслаєвих

Нагадаємо, нещодавно Національне антикорупційне бюро України затримало члена Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей за підозрою в отриманні 90 тисяч доларів хабаря. Половина цієї суми (45 тисяч доларів) призначалася для отримання дозволу ПП “Азов трейд-ХХІ” під розміщення грального закладу у готелі «Slava», що в Запоріжжі. 

Про це вдалося дізнатися з ухвали Вищого антикорупційного суду України та з документів гральної комісії.

Члена Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей затримали 20 серпня. У вказаного  посадовця знайшли посвідчення СБУ; один з автомобілів, яким він користувався, також зареєстрований за СБУ. 

ПП “Азов трейд-ХХІ”, для якого погоджували дозвіл на розміщення грального закладу, належить Ніні Жеманюк, Тетяні Машинець, Кирилу Березовському, Олені Богуслаєвій, Людмилі Луніній та Тетяні Кокурі. Кожен(-на) має по 16,66%, Олена Богуслаєва – 16,7% 

До складу наглядової ради ПАТ “Мотор Січ” відповідно входять Павло Жеманюк, Михайло Березовський та Віктор Лунін – вочевидь родичі вказаних співзасновників “Азов трейд-ХХІ”. Зокрема Ніна Жеманюк – це дружина Павла Жеманюка, Березовський Кирило Михайлович – син Михайла Березовського.

Водночас Олена Богуслаєва – це дружина В’ячеслава Богуслаєва – президента ПАТ “Мотор Січ”. Фірма “Азов трейд-ХХІ” також вказувалася в декларації Богуслаєва.

Окрім цього засновники “Азов трейд-ХХІ” Олена Богуслаєва, Кирило Березовський, Людмила Луніна та Ніна Жеманюк раніше володіли ТОВ “Співдружність авіа буд”. Ця фірма вказувала досвідом робіт підряди для ПАТ “Мотор Січ” (зокрема, і реконструкцію палацу спорту “Юність” за 330 млн грн). 

На сайті готелю “Slava” юридичною адресою закладу зазначається: “ПП “Азов трейд-ХХІ” Запоріжжя, пр. Соборний, 87”.

На сайті ПАТ “Мотор Січ” готель “Slava” вказується як установа цього підприємства. 

Фактична адреса готелю – Запоріжжя, вул. Жаботинського, 19. За цією адресою зареєстровано ТОВ “Співдружність будмонтаж”.