У Запоріжжі за 60 мільйонів дозамовлять реконструкцію басейну

Управління капітального будівництва Запорізької ОДА планує замовити реконструкцію плавального басейну “Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності”. На ремонтні роботи хочуть витратити 66,8 мільйонів гривень. 

Дані оприлюднені у системі електронних закупівель Прозоро

Переможець тендеру повинен буде утеплити фасади, провести роботи зі сходовими прольотами, підвалами, ґанками та господарчими мережами (водопроводом, каналізацією, опаленням, освітленням, вентиляцією, протипожежною охороною). Окрім того виконати роботи з чашею басейну, глядацькими трибунами, роздягальнями, санвузлом, підсобними приміщеннями та медпунктом. 

Згідно з умовами тендеру, роботи з реконструкції басейну на вул. Перемоги, 68 мають закінчити до кінця січня 2022 року. 

Нині тендер знаходиться на етапі подання пропозицій учасниками. Аукціон розпочнуть 6 вересня.

Додамо, що реконструювати басейн намагаються щонайменше з 2018 року.Нині частину робіт виконує ТОВ “Стройінвест” – фірма минулого року виграла тендер на 43,6 мільйони гривень. Виконати роботи за цим підрядом також мають до кінця січня 2022 року. 

На сайті Запорізької ОДА повідомляється, що на об’єкті вже повністю оновлено покрівлю, на завершальному етапі утеплення фасаду. Також закінчили монтаж мережі водопостачання та каналізації, продовжується стяжка підлоги.

Кілька років тому реконструкцію починали з ціллю накрити вуличний басейн. Згодом до плану додали прибудову додаткових приміщень ШВСМ, зокрема, зали для дзюдо та медпункту, санвузлів, роздягалень, оновлення фасадної групи школи.  

У старій будівлі спортшколи також реконструюватимуть внутрішні приміщення, бо цьогоріч під час виконання робіт почалися потужні зливи і нещодавно відремонтовану тренувальну залу підтопило.