У Запоріжжі витратять майже 200 тисяч на книги для “Еко Форуму”

Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міськради уклало угоду з Запорізькою торгово-промисловою палатою на виготовлення 500 книг “EkoBook”. Їх надрукують за підсумками “Еко Форуму – 2021”. 

Про це повідомляється у системі закупівель “Прозоро”.

500 книг коштуватимуть бюджету 177 тисяч гривень або 354 гривні за примірник. Для створення книг мають використати крейдований матовий папір, обкладинка має бути покрита матовою ламінацією. Кількість сторінок – до 70 (з обкладинкою). 

Нагадаємо, цьогоріч за проведення “Еко Форуму – 2021” сплатять 887 тисяч гривень. Захід проходитиме у запорізькому виставковому центрі «Козак-Палац» з 14 по 16 вересня. Його має організувати Запорізька торгово-промислова палата: орендувати два приміщення під велику та малу конференц-зали, облаштувати їх технікою та меблями з мінімального розрахунку – 400 осіб

Також візуально оформити простір: розробити дизайн-макети, монтаж банерів та бренд-волів тощо. Окрім того, забезпечити синхронний переклад українською та англійською мовами та виготовити роздатковий матеріал (ручки, листки для нотаток, папки, бейджи, програму форуму, медичні маски з логотипом).

Запорізька торгово-промислова палата отримувала замовлення на проведення попередніх чотирьох екологічних форумів. Ціна заходу минулого року становила 700 тисяч гривень, позаминулого – 600 тисяч гривень, а у перші рокипо 199 тисяч гривень. 

Загалом ЗТПП отримала від Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міськради 10 підрядів на 3,2 мільйони гривень. 

Президентом Запорізької торгово-промислової палати є Володимир Шамілов. Він був депутатом Запорізької облради – представляв “Партію регіонів”.