Комунальний піар-канал Буряка купив авто за 400 тисяч

КП “Муніципальна телевізійна мережа” придбало легковий автомобіль Fiat Tipo за 375 тисяч гривень.

Про це повідомляється у системі електронних закупівель Прозоро”.

Авто має поставити ТОВ “Альфа сервіс”. Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ “Сателіт мотор” з дорожчою на 100 гривень пропозицією. Обидві фірми під час аукціону своїх цін не змінювали.

ТОВ “Альфа сервіс” є офіційним дилером автомобілів Fiat в Запорізькій області. На сайті фірми Fiat Tipo в залежності від версії коштує від 382,9 до 394,9 тисяч гривень.

КП “Муніципальна телевізійна мережа” (телеканал Z) підпорядковується Запорізькій міській раді. Головний редактор телеканалу Олександр Коваленко очолює іменну партію міського голови Володимира Буряка “Єднання”. Також Коваленко – ведучий авторської програми “Про головне”, під час якої часто веде компліментарні бесіди з представниками команди Володимира Буряка.

Директор телеканалу Дмитро Веліканов 2020 року балотувався до Запорізької міськради від партії “Володимира Буряка “Єднання”. Також у списку був продюсер Юрій Юрченко. 

На роботу телеканалу Z за часи каденції Буряка вже витратили 33,7 млн грн, це : ребрендинг (200 тис. грн), студійне обладнання (4,9 млн грн), купівля контенту (1 млн грн), ремонт приміщень (300 тис. грн). Одне з останніх великих придбань – пересувна станція для ведення трансляції за межами студії (2,6 млн грн).

Також варто додати, що Володимир Буряк не дає інтерв’ю нікому – окрім підконтрольних ЗМІ. Через це запорізькі журналісти навіть оголошували йому протест.