Поліція другий рік розслідує опіки запорізького школяра через відкритий трансформатор

Жовтневий районний суд Запоріжжя продовжив поліцейським строки розслідування справи щодо ураження струмом школяра у відкритому трансформаторі.

Про це йдеться у відповідній ухвалі суду. 

Згідно з матеріалами справи, 12-річний хлопець влітку 2019 року разом зі своїм другом гуляв неподалік ліцею №105 (вул. Запорізька, 15). Поряд вони побачили трансформатор з отвором у стіні, через який надалі проникли досередини. Вже там хлопець доторкнувся спиною до решітки, яка була під електричним струмом, та отримав опіки. 

Поліція наступного дня відкрила кримінальне провадження за ст. 367 кримінального кодексу (службова недбалість) та почала слідство. 

За два роки розслідування силовики встигли надіслати низку запитів, отримали частину інформації від ПАТ “Запоріжжяобленерго”, допитали деяких осіб, а також призначили експертизу. 

У суді ж поліцейські клопотали щодо продовження строків розслідування на рік. Їм треба отримати результати експертизи, опісля встановити винних і надіслати до прокуратури проєкти підозри. Суд клопотання задовольнив. 

Окремо в ухвалі зазначалося, що після вказаного нещасного випадку директор ліцею № 105 надіслала керівництву ПАТ “Запоріжжяобленерго” листа з проханням встановити захисну решітку на трансформатор. Чи встановили решітку – не повідомлялося. 

Посадовці ПАТ “Запоріжжяобленерго” тривалий час не надавали поліції повний пакет документів. Силовики називали це затягуванням розслідування.

фото: vezha.ua