Запорізький кінофестиваль цього року обійдеться у 900 тисяч

КЗ «Кіноконцертний зал ім. О. Довженка» планує замовити організацію та проведення Запорізького кінофестивалю “ZIFF” з орієнтовною вартістю 900 тисяч гривень. 

Про це йдеться у електронній системі закупівель “Прозоро”.

Підрядник має виготовити низку брендованої продукції: футболки, сумки, бейсболки, ручки з логотипами, стікерпаки тощо. Провести рекламу, забезпечити відео- та фотосупровід заходу, оформити та зрежисерувати фестиваль, організувати перевезення і проживання членів журі, почесних гостей.

Тендер нині на етапі подання пропозицій учасниками. Аукціон мають почати 6 вересня. 

Фестиваль планують провести 17-19 вересня в кінотеатрі ім. О. Довженка. 

Вперше цей захід організували у 2017 році і з тих пір він став щорічним.  

Минулого року на проведення “ZIFF” витратили 250 тисяч гривень Державного агентства України з питань кіно. Ще біля 70 тисяч гривень сплатив сам кінотеатр – на організацію нарад, зустрічей членів журі та гостей. Також комунальний заклад намагався провести закупівлю вартістю 98 тисяч гривень (перелік послуг не вказувався), але договір у систему “Прозоро” так і не викликали.

Минулоріч кінотеатр провів й низку закупівель без маркувань, але з можливим призначенням під потреби фестивалю. Це, зокрема: придбання подарунків, рекламних послуг, капелюхів, футболок, сорочок, фотопослуг, телевізійних послуг, оформлення фотозони. Загальною орієнтовною вартістю – 140 тисяч гривень. 

фото: http://dov.zp.ua/ziff-2018/