Буряк нагородив подяками підприємців, на тлі антирейтингу Запоріжжя у веденні бізнесу

Агентство США з міжнародного розвитку у партнерстві з компанією Інфо Сапієнс та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій оприлюднили Індекс конкурентоспроможності міст України

Про це повідомляється на сайті Інституту.

Відповідно до результатів дослідження, Запоріжжя посіло 41 сходинку з 45 найбільших міст України. Водночас Мелітополь розмістився на 10 місці, а Бердянськ – на 26.

Рейтинг формувався на підставі статистичних даних, результатів опитувань керівників фірм та фізичних осіб-підприємців. 

Серед критеріїв, зокрема: започаткування бізнесу, прозорість даних, податки та збори, платежі та корупція, лідерство місцевої влади. 

Найгірша ситуація у Запоріжжі у сфері податків та зборів – 45 місце. Також високий рівень корупції – 43 місце. Підтримка розвитку бізнесу з боку влади оцінена на 39 місце.

Лише 15,9% бізнесменів вважають, що місцева влада ставиться добре до бізнесу. Запорізькі підприємці витрачають на спілкування з інспекторами від міської влади 8 днів, разом з тим середній показник по інших містах – 5,2 днів. 

У підсумку, автори дослідження відібрали Запоріжжя до програми покращення індексу конкурентоспроможності. 

Нагадаємо, нещодавно Володимир Буряк зібрав місцевих підприємців, щоб привітати їх з професійним днем та нагородити подяками. Наголосив, що місцевий бюджет на 70% складається за рахунок надходжень малого та середнього бізнесу. Запропонував створити робочу групу, яка буде допомагати вирішувати проблеми підприємців. 

Володимир Буряк керує містом вже шостий рік.