Директриса запорізької гімназії передумала скасовувати догану за знущання над школярем

Орджонікідзевський районний суд ухвалою від 27 серпня прийняв відмову від позову про скасування дисциплінарного стягнення з боку директриси 28-ої гімназії Ірини Бурми.

Про це повідомляється у відповідній ухвалі суду.

Нагадаємо, наприкінці березня цього року у мережі з’явилася інформація щодо випадку насильства між школярами у гімназії №28. Один учень нібито засунув іншому у анальний отвір пляшку.

В адміністрації учбового закладу одразу ж спростували цю інформацію, однак визнали факт конфлікту між учнями. Поліція також вказала, що зґвалтування не підтвердилося, втім між учнями був конфлікт. За цим фактом склали протокол про адміністративне порушення – щодо невиконання батьківських обов’язків.

Окрему перевірку провели у міській раді. Після неї мерія оприлюднила офіційне повідомлення, у якому йшлося про оголошення доган низці вчителів та директрисі, а також звільнення класного керівника класу та заступника директора школи з виховної роботи з забороною працювати у системі освіти Запоріжжя. Підставами вказувалися – неналежне виконання службових обов`язків.

“Запорізький проєкт розслідувань” надалі дізнався, що насправді звільнили лише заступницю директриси  Тетяну Руденко, й те – “за угодою сторін”. Передумовою була власноруч подана заява.

Директриса ж 28-ої гімназії Ірина Бурма вирішила скасувати оголошену їй догану і звернулася до суду. Підготовче засідання мали провести 27 серпня, однак за день до цього позивачка подала заяву про відмову від позову та закриття провадження. Суд цю заяву задовольнив.

Причини відмови від позову в ухвалі не вказувалися.