Депутати планують виділити запорізьким призерам Параолімпіади по 1 мільйону

Депутати Запорізької міськради пропонують виплатити 4 параолімпійцям по 1 мільйону гривень нагороди.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці секретаря міськради Анатолія Куртєва.

Вказане рішення вже підтримала комісія з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму Запорізької міської ради. Надалі ж вказане питання винесуть на розгляд сесії.

Загалом параолімпійці обласної збірної привезли додому шість медалей: одне “золото”, два “срібла” та три “бронзи”.

Легкоатлетка Марія Помазан посіла перше місце у штовханні ядра. На другій та третій сходинці опинився плавець Кирило Гаращенко – у дистанції 400 метрів вільним стилем та у змішаній естафеті 4х100 метрів відповідно.

Також друге та третє місце виборов у змаганнях з настільного тенісу паралімпієць Максим Ніколенко. Третю сходинку у змаганнях з настільного тенісу у парному заліку посів Лев Кац.