Фірма з орбіти запорізьких “порошенківців” відновить спортмайданчик за 25 мільйонів 

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради збирається укласти угоду з ТОВ “Іоліт-Плюс” на реконструкцію спортивних майданчиків навчального комплексу № 110. За роботи фірма запросила 25,2 мільйонів гривень.

Про це повідомляється в “Прозоро”.

Підрядник повинен влаштувати зокрема: низку тренажерів, ворота для мініфутболу, баскетбольні та волейбольні стійки, гандбольні ворота, шведські стінки, безшовні покриття, штучний газон, освітлення та огорожу.

Роботи мають виконати до кінця червня 2022 року.

Єдиним конкурентом ТОВ “Іоліт-плюс” на тенедрі було ТОВ “Ділайн інжиніринг” з дорожчою на 108 тис. грн пропозицією. Обидві фірмі цін під час аукціону не знижували.  

ТОВ “Іоліт-плюс” належить Лідії Лудан та Олександрові Солдатенку. 

Інженером з охорони праці “Іоліт-плюс” на вказаному тендері зазначався Ігор Силін. Він також був контактною особою та працівником ТОВ “Епіцентр К” та володів ТОВ “Селтік фрост”. “Селтік фрост” вказувало спільний контактний номер з ТОВ “Епіцентр К”

Директором “Епіцентр К” до недавнього часу був Олександр Константиновдепутат Запорізької міської ради від “Європейської солідарності”. Нині Константинов також заступник міського голови Запоріжжя.

Окремо слід зазначити, що контактною особою “Іоліт-плюс” на закупівлях раніше вказувався Микола Бесараб. Микола Бессараб є батьком Антона Бессараба. Останній, разом із співласником “Іоліт-плюс” Олександром Солдатенком, володіє ТОВ “Лайм лаундж”. Антон Бесараб є чоловіком дівчини на ім’я Ксенія. У дівоцтві Ксенія мала прізвище Беседіна.

Мати Ксенії – Світлана Беседіна – була помічницею колишньої депутатки Запорізької міської ради від “Блок Петра Порошенка “Солідарність” (”ЄС”) Ольги Ревчук

Більше про зв’язки “Іоліт-плюс” з політичними діячами запорізької “Європейської солідарності” Олександром Константиновим та Ольгою Ревчук можна почитати за цим посиланням. Лише додамо, що сам Константинов свій зв’язок з “Іоліт” заперечував.