Депутати продовжили заборону на нічний продаж алкоголю в Запоріжжі

Депутати Запорізької міської ради проголосували за щоденне обмеження продажу алкоголю з 22:00 до 08:00.

Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради. 

Продовжили обмеження на продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Запоріжжя.

На сесії розглянули й низку інших питань. 

Депутати також затвердили ставки єдиного податку для ФОП першої групи – 9% від прожиткового мінімуму, для другої групи – 19% від мінімальної заробітної плати. Зміни почнуть діяти з 2023 року. 

Збільшили видатки на освіту на 13 мільйонів гривень, зокрема: на ремонти, технічне переоснащення, придбання ноутбуків, фінансування пришкільних таборів тощо.

Додаткові 5 мільйонів гривень виділили на соціальний захист населення, зокрема на ремонти відповідних установ.

Ще майже 35 мільйонів гривень отримають запорізькі медики на зарплати. Також додаткові гроші спрямували на оплату комунальних послуг, закупівлю препаратів, виплату премій медпрацівникам, залученим до вакцинальної кампанії.

Збільшили на 3,9 млн грн фінансування капітальних ремонтів бібліотек на вул. Запорізького козацтва, 17а та на вул. Сергія Синенка, 39. Понад 4 мільйони гривень передбачено на капітальну реконструкцію дитячої музичної школи № 2 за адресою вул. Сталеварів, 17.

Також обранці виділили 27 млн грн на капітальні ремонти будинків, ще 28 млн грн – на ремонт прибудинкових територій та проїздів.

245 мільйонів гривень скерують на фінансову підтримку комунальних підприємств.

фото: Руслан Афончиков