Підрядника запорізького аеропорту підозрюють у розкраданнях на системі посадки літаків 

Обласна поліція оголосила підозру директору ТОВ “НВК “Техвестсервіс” у змові з керівництвом запорізького аеропорту та розкраданні грошей. 

Про це повідомляється у відповідній ухвалі Шевченківського районного суду.

Згідно з матеріалами справи, директор ТОВ “НПВ “Техвестсервіс” у 2017 році дізнався про необхідність запорізького аеропорту у заміні системи інструментального заходу літаків на посадкову смугу. 

Надалі він змовився з директором КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” і заступником головного інженера – для перемоги у тендері, належному фінансуванні робіт, а також прихованні у звітних документах факту часткового виконання підряду.

Після перемоги у відповідній закупівлі вартістю 36,3 млн грн, фірма поставила аеропорту 13 дипольних антен замість 21. Але комунальники все ж перерахували “НПВ “Техвестсервіс” зайві гроші, відповідно до висновків експертизи, – це 443 тисячі гривень.

Факт неповного виконання робіт змовники хотіли приховати у актах виконаних робіт, вказавши загальні обсяги поставки, замість розшифровки кількісних характеристик устаткування. 

З огляду на це, слідчі наприкінці серпня 2021 року оголосили підозру директору ТОВ “НПВ “Техвестсервіс” та згодом клопотали у суді про обрання для нього домашнього арешту.

Суд це клопотання не задовольнив, оскільки підозрюваний працевлаштований, має постійне місце проживання, позитивну репутацію, задовільний майновий стан та соціальні зв’язки.

ТОВ “НПВ “Техвестсервіс” раніше пов’язували з представниками ДП обслуговування повітряного руху України («Украерорух»). Нині  співвласником та директором ТОВ “НПВ “Техвестсервіс” є Сергій Медина. Він же вказується підозрюваним на сайті “Судової влади”.

Раніше у цьому проваджені про підозру повідомляли вже колишньому директору аеропорту Віктору Біскупському. Разом з Мединою та Біскупським у справі фігурує також заступник головного інженера аеропорту – Володимир Євдокимов.