ФОПи зі спільним номером розіграли 900 тисяч на запорізький кінофестиваль 

Кіноконцертний зал ім. О. Довженка має намір укласти угоду з підприємницею Тетяною Бабкіною на організацію та проведення відкритого Запорізького кінофестивалю “ZIFF”. Вартість послуг складе 899 тисяч гривень.

Про це повідомляється в системі “Прозоро”.

Підрядник має виготовити низку брендованої продукції: футболки, сумки, бейсболки, ручки з логотипами, стікерпаки тощо. Провести рекламу, забезпечити відео- та фотосупровід заходу, оформити та зрежисерувати фестиваль, організувати перевезення і проживання членів журі, почесних гостей.

Єдиним конкурентом ФОП Бабкіна Тетяна Петрівна був ФОП Буркало Василь Васильович – з дорожчою на 1,1 тис. грн пропозицією. Під час аукціону учасники своїх цін не зменшували. 

Нині тендер знаходиться на етапі наміру укласти угоду. Формально в переможця залишиться декілька днів на організацію фестивалю, бо захід запланований на 17 вересня. Це може свідчити про узгодження замовником пропозиції цього учасника заздалегідь.

Варто зазначити, ФОП Бабкіна Тетяна Петрівна та ФОП Буркало Василь Васильович вказують спільний контактний номер у державному реєстрі підприємців – 096-611-20-62.

Представником Тетяни Бабкіної на цьому тендері був Дмитро Бабкін, – вочевидь, вони родичі. Адресою реєстрації Дмитра Бабкіна у паспорті вказувалася: Київ, вул. Петра Чаадаєва, 2-а, квартира 1. Ця ж адреса вказується реєстраційною для ФОП Бабкіна Тетяна Петрівна.

Дмитро та Тетяна Бабкіни подавалися на творчий конкурс до Державного агентства України з питань кіно.

Особа з ПІБ Бабкін Дмитро Дмитрович у лютому цього року хотіла стати претендентом на членство у Раді з держпідтримки кіно. Але кіноспільнота виступила проти цієї кандидатури.

Також особа з його ПІБ входить до складу експертної комісії з фінансово-економічних питань при Раді з державної підтримки кінематографії.

Нагадаємо, минулого року на проведення запорізького кінофестивалю витратили 250 тисяч гривень Державного агентства України з питань кіно.