Міська влада скасувала один з тендерів на реконструкцію площі Запорізької 

Департамент інфраструктури та благоустрою скасував одну з закупівель на реконструкцію площі Запорізької через “скорочення видатків”.

Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Тендер з очікуваною вартістю 26,7 мільйонів гривень скасували на етапі оцінювання пропозицій учасників. Взяти участь у закупівлі вирішили три фірми: ТОВ “Євробудкомплект”, ТОВ “Місто-будівельна компанія “Карат” та ТОВ “Буд експерт Україна”.

ТОВ “МБК “Карат” відхилили через проблеми з документами, тож надалі замовник почав розглядати пропозицію ТОВ “Євробудкомплект”. Втім через тиждень Департамент скасував закупівлю через скорочення видатків.

Зокрема зменшили фінансування будівництва скейт-майданчику та світломузичного пішохідного фонтату з арт-інсталяцією “Пісочний годинник”.

Нагадаємо, реконструкцію у Запоріжжі мають виконати впродовж декількох етапів, раніше влада озвучувала загальну вартість робіт – 100 мільйонів гривень.

Нині підрядник працює тільки на нижній частині площі і це інженерно-технічні роботи. 

Як буде виглядати верхня частина (де раніше розташовувався пам’ятник Леніну) – поки невідомо. Раніше влада пропонувала побудувати фонтан у вигляді годинника, скейт-майданчик і дитячу зону. Втім нещодавно у стінах міськради виникла ідея провести архітектурний конкурс для того, щоб визначитися з зовнішнім виглядом об’єкта.