Запорізька влада зібрала перевізників на виховну бесіду

Місцева влада зібрала перевізників на нараду, щоб нагадати про зобов’язання з пільгового перевезення пасажирів.

Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

Вказану нараду провели після нещодавнього інциденту з побиттям пасажира

Нагадаємо, водій маршрутки №85 відмовився перевозити безкоштовно пенсіонера, вилаявся на нього, вдарив ногою в живіт, і, намагаючись закрити двері, вгатив нею чоловіка по обличчю.

Потім цього водія звільнили та відкрили кримінальне провадження щодо нанесення легких тілесних ушкоджень. На саму фірму-перевізника спочатку наклали штраф, а міська влада пообіцяла розірвати договір

Надалі ж влада вирішила нагадати перевізникам про правила поводження з пасажирами і необхідність дотримуватися порядку пільгового проїзду громадян.

Зібрала їх на нараду в Управлінні з питань транспортного забезпечення Запорізької міськради та попередила, що у випадку порушення умов договору – притягне винних до відповідальності. 

Варто зазначити, у Запоріжжі лише 6 з 24 перевізників отримують від влади компенсацію за пільговий проїзд. Цього року на такі потреби виділили 8 мільйонів гривень.

Водночас існують й інші варіанти відшкодування грошей за пільгові перевезення. Зокрема монетизація цих виплат, тобто сплата грошей не перевізнику, а пасажирам.

Втім економісти Запорізької міськради бідкаються, що на монетизацію проїзду доведеться виділяти більше мільярда гривень.