Обласна влада купує спортмайданчиків на 60 мільйонів (перелік адрес у Запоріжжі)

КУ “ЦБ молоді та спорту” Запорізької облради підписало угоду на встановлення спортивних майданчиків у містах та селах Запорізької області за 61,1 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель Прозоро.

Угоду уклали з ТОВ “Торгівельний дім “Н’ю-лайн”. Фірма має загалом поставити 128 майданчиків, вартість одного складе 477 тисяч гривень. В ціну входить сам комплекс, його доставка, монтаж та облаштування.

Зокрема, майданчики мають встелити гумовим покриттям та розмітити фарбою. Також облаштувати їх комплексами з підвісною системою рукоятей, лавками для пресу, турніками та брусами, тумбами для стрибків та рукоходами-драбинами.

Дніпровським ТОВ “Торгівельний дім “Н`ю-лайн” володіють Ольга та Павло Кільові. Компанія виготовляє меблі для дитячих садків, шкіл, офісів, тощо. Кільові також володіють ТОВ «НВК «Гойда», яке, зокрема виробляє дитячі та спортивні майданчики. 

На місцевих виборах 2020 року Ольга Кільова була кандидаткою в депутати Дніпровської районної ради від партії “Європейська солідарність”.

Вказані спортивні майданчики розташують у низці міст та сіл Запорізької області.

У Запоріжжі спортивні платформи встановлять за такими адресами:

– вул. Перспективна, 2г; вул. Оріхова бухта, 11; вул. Поштова, 4; вул. Історична, 92; вул.14 жовтня, 13; вул. Музична, 2; вул. Запорізька, 2; просп. Металургів, 1а; вул. Радіаторна, 26; бул. Гвардійський, 22; вул.Світла, 16а; просп. Соборний, 154г; вул. Академіка Александрова, 7; вул. Передатна, 17а; вул. Братська, 15; вул. Шевченка, 277а; вул. Шевченка, 49, вул. Перемоги, 68; вул. Патріотична, 7; вул. Червонополянська, 2; пр. Ювілейний, 19.