Поліцейського підозрюють у вимаганні хабаря за безпроблемну роботу запорізького інтернет-клубу

Державне бюро розслідувань затримало запорізького поліцейського на хабарі у 35 тисяч гривень за обіцянку не заважати роботі комп’ютерного клубу.

Про це повідомляється в ухвалі Мелітопольського районного суду.

Згідно з матеріалами справи, заступник начальника відділу одного з запорізьких управлінь поліції впродовж квітня-липня 2021 року створював умови для вимагання 18 тисяч гривень щомісячно від представників ТОВ «Вік астрєї».

За ці гроші він обіцяв не заважати роботі фірми. На його думку у комп’ютерній залі на вул. Павлокічкаська, 47 вони займалися організацією та проведенням азартних ігор без ліцензії.

Представники «Вік астрєї» погодилися на ці умови, водночас повідомивши про вимагання хабарів до правоохоронних органів.

У червні підприємці перерахували на банківську картку 18 тис. грн хабаря, у липні ще 17 тис. грн, чим передали поліцейському хабар на відповідну суму.

Після цього вимагача затримали та повідомили про підозру щодо отримання неправомірної вигоди (ст. 368 ККУ).

Згодом для поліцейського обрали запобіжний захід –  тримання під вартою, втім він вніс заставу. На волі він має дотримуватися низки обов’язків: повідомляти про зміну місця роботи, проживання, уникати спілкування зі свідками, здати закордонний паспорт.

Нещодавно ж суд продовжив термін дії цих обов’язків до 7 жовтня. Бо є можливість переховування підозрюваного, впливу на свідків чи знищення документів.

Зазначимо, що в ухвалі чітко не вказувалася профільна діяльність клубу ТОВ «Вік астрєї». Був це комп’ютерний інтернет-клуб чи організація з проведення азартних ігор.

ТОВ «Вік астрєї» належить Володимирові Линькову.